פתרונות מנחים - פתרונות יחודיים לבעלי מוגבלויות

תמיכת ראש ייחודית לילדים ואנשים עם שליטת ראש לקויה.

תאור מקרה –

גולדי בת הארבע ישבה עד היום על טיולון רגיל של תינוקות. בהערכה לקראת התאמת טיולון אשר יתמוך בישיבה שלה נצפה שמנח הראש של גולדי מופנה לצד  שמאל של גופה בכל המנחים ישיבה שכיבה ועמידה.

אסימטריה שמתבטאת בנטיה חזקה של הראש לצד אחד עלול להוביל אחריו את מנח כל הגוף ולגרום לשינויים במבנה של עמוד השדרה המובילים לעקמת, ובנוסף יכולים להשפיע על מנח הישיבה באגן.

על מנת למנוע ישיבה ממושכת במנח אסימטרי הותאם לגולדי טיולון אשר בו תמיכת הראש מופרדת מהגב, הטיולון כולל תמיכות לגו לירכיים ולכפותת רגליים, חגורות מתאימות.

לטיולון הותאמה תמיכת ראש אשר אינה מהווה חלק אינטגרלי של הטיולון אלא מותאמת רק במקרים מיוחדים בהם תמיכת הראש של הטיולון אינה מספקת מענה מתאים לצרכי הישיבה של הילד, וגורמת לראש להיות במנח שאינו בהמשך לגוף ואינו סימטרי.

 תמיכת הראש הייחודית  מותאמת על טיולונים המאפשרים תמיכת ראש נפרדת, מערכות ישיבה  או כסאות גלגלים , התמיכה מספקת תמיכה צווארית ומאפשרת מתיחה של הצוואר והורדת הסנטר כלפי מטה.

התמיכה משפרת את התפקוד של הילדים בתחומים שונים, השמירה על הסימטריה של קו האמצע מאפשר מיקוד מבט, מאפשרת למטפלים להאכיל את הילדים ללא צורך בהחזקת הראש, ושומרת על מערכת השלד של הילד או המבוגר. 
של כל שאלה נוספת מוזמנים לפנות בצור קשר
 
פתרונות מנחים - התאמת פתרונות ישיבה, שכיבה ועמידה לבעלי מוגבלויות       טלפון:  052-2861325 ,   פקס: 08-9716236